A túlélés utáni mindennapos hajsza Ghallai női társadalmát sem kímélte. Gyakran előfordulhat hát, hogy edzettebbek társaiknál, előkelőbb helyeken végeznek az olimpián, illetve ők kerekednek felül a legádázabb szörnycsatában, valamint a jellemtelenek elleni harcban is! Vajon ők hogyan viszonyulnak ehhez a nemkért állapothoz?
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
nem cserélhet gazdát a hydron, max vadászsarokkal leeht átdobni az ellenfélhez.
inkább add át elbájolttal
és akkor mondhatod hogy te nyertél
legjobb a hydron morgan pálcája kombó akár elsőkörben is kijöhet, és mondhatod az ellenfélnek h nem te nyertél, hanem én vesztettem
ja az nekemis van bőven
mútkor versenyre teszteltem a peklim a verseny előtti napon és pont akkor jöttem rá hogy televan öngyilkos kombókkal
Legrosszabb deck? Az önkiller deck
Gondolom ti is ismertek egy pár öngyilkosságra alkalmas lapot ill kombót
A Könyv Dekk!!!-ben az a jó, hogy a könyvek keresésre vannak kitalálva. Kéne pár varázslat ami ad egy csomó szk-t és még sebez is valahogy.
Majd állj ki az én Trosnyogó szakóca dekkemmel, ha kész lesz!
Úgy döntöttem, megcsinálom a Könyv Dekk!!!-et.
A legrosszabb dekk az enyém, a Trosnyogó szakóca köré épülő pakli
Szerintem ne mondj olyat hogy a tied a legrosszabb deck.
Pl:az 1.versenyemen olyan béna voltam hogy összevertek,de mostmár már én vagyok a legjobb a környéken.
vagy valamelyik Sesomaru / Anima teknős pakli összeírás
A legrosszabb pakli a könyv pakli!(tiltott könyv, ommó naplója) Poén! A hatalmas sereget lerohanja egy csomó könyv! Véres!
Móka szinten:csinálj minél gyorsabban minél több csontot. Erre alkalmas ilyen pakliba pl. aranyfecske,mirg. Azt hiszem mindkettő 3 VP-be kerül és 5,ill.6 csont van bennük. Megvédendő őket nem árt az átkozott kincs.Szórakozásra valóban jó lehet.
A szörnyek évadja lap nagyon tetszik, és arra szeretnék egy paklit csinálni. Amolyan móka szinten.
Ha elkezdem teletömni counter-ekkel, akkor nem lesz igazán gyors, ha meg fókuszált mágia, vagy destab van, akkor meg nem tudom megvédeni.
Valami gyors jó kombó kellene ahhoz a laphoz.
No de mibe bele? Nyilván attól függ, hogy milyen paklid van.
Tippelj! )
Hát hogy melyik kell bele inkább.
nincs olyan hogy legszarabb pakli minden pakli jó vlamilyen versenyen
A destabok, vagy ellenvarázslatok kérdést mire értetted?
A Fogadó jó szk termelés.
a legrosszabb pakli midig az enyém
Csinált már valaki valamilyen - akár móka jellegű - paklit az új Szörnyek évadjával?
Van valami ötletetek hozzá milyen SZk termeléssel lehet begyorsítani?
Vagy általában hogy érdemes összerakni?
Destabok vagy ellenvarázslatok?
Tudod mit ? Most is igazad van. Na béke veled !
Azért ez sem igaz egy versenyt sokminden befolyásol a húzás a figyelmetlenség hibás taktikai döntés vagy csak az nem a te napod!
Na jó, igazad van. Amúgy meg az a legrosszabb pakli, amelyikkel a játékos az utolsó helyen végez. (ez olyan okostojás mondás volt )
Nem hinném vannak máshol is gyengék hatalom korlátozása+Tiltott mágián meg sok Egyedi versenyen is akad rossz deck(na jó hagyin is de azzal ne foglalkozunk)
Szerinted nem a sokszínűség jutalmában szoktak a leggyengébb paklik lenni ?
Hát ez a verseny lényege szerintem még igy is ki lehet hozni vicces koncepciókat!
NO de mindenből csak 1 lap ?
Azért ezt nem mondanám van néhány deck a sokszínűség jutalmánál ami üt elég rendesen!
Nem a manós a legrosszabb, hanem az olyan, amiben 45 féle lap van .