Az acélkolosszusokat a Fairlight-ot követő főmágusok kreálták, különféle őrző és felderítő feladatok ellátására. Vagyis banki melóra alkalmazzák őket - adósságot behajtani még mindig őket küldik hírhedt kegyetlenségüknek és megvesztegethetetlenségüknek köszönhetően.
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
kb 19578db os szétszórva 3 oldalon aki először összerakja nyer egy csokit
Lehetne sok új puzzle, és minél több darabos, annál jobb.
A 100-as már kevés, szeretem a kihívásokat kicsiben
és nagyban is.
Szóval én akár 500-ast is el tudnék képzelni.
Üdvözlettel. Ilonka
Nekem is a 100as a kedvemcem, 1000 db-ost azért ide csinálni elég durva lenne, akkor már inkább real puzzleval játszom
de azért pár új 100as esetleg ~250es nem lenne rossz
a kicsiket túl hamar ki lehet rakni
sziasztok a 4 meg a 9 darabos a legjobb DDD
Dez(1
At ezerdarabos azért szeretem mert lehet sokáig szórakozni .és jónak tartom remélem a többség eggyet ért velem))))))))))
sziasztok szeretném tudni,hogy a természetről nincs puzzle képek és 1000db os mert érdekellne. köszönöm
Nagyon egyet értek
oldal újratöltése, s előlről kezdeni, uccu neki
kicsit bele is őrülnél, ha az uccsó 10 db. előtt jönne pl. egy kékhalál.
És akkor szerinted látod a darabokat??Már a 100 darabos sem túl nagy!!
Szerintem 500-1000 darabos kellene!
olyan 250-es lenne szerintem a legjobb...
Elég egy 500 darabos is szerintem.
Télleg lehet 1000 darabos!
10000 darabos kéne,hogy ne keljen újba belefogni!
nem inkább csak 500 db-os
Szerintem 1000 db-os.
Ja. az lenne a legjobb ha lenne a legjobb ha 5000 db-os is lenne és el lehetne menteni hogy lehessen folytatni.
Eggyetértek veled commander% meg tobbiek,hogy a százasok a legjobbak "de még jobb lenne ha lenne több darabú,is az lenne az igazi király"
Nekem100 vagy több
Szerintem is a 100 dbs a jó.
már majdnem mindegyiket kiraktam, csak az a probléma, hogy az Emberrablók-ból elvesztettem egy darabot, ezért nem tudom rendesen kirakni!!! )))))))))
szerintem is a 100 bd-s a király (de lehetne még több)
Minél kisebb darabokból kell kirakni a képet annál izgalmasabb!Szerintem
baromállatok 25 a király
4 AVP
Sztem, a 100db-osnál kisebbeket nem érdemes csinálni, sőt inkább nagyibbakat!!! AVP
az én véleményem az, hogy minél nagyobb a kihívás, annál nagyobb az élvezet is (természetesen a 100 darabosra gondolok, de az se lenne baj, ha lenne mégtöbb darabos is...)
Detto. Szerintem a nagyobb kihivásban van az élvezet.