Dornodon követői velejéig romlott emberek. Csak a vér íze és a tűz lángja hozza őket izgalomba, épp ezért a harc és a pusztítás hajszolásáról szól életük egésze.
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Tudomásom szerint a mostani kiegek elég szépen fogynak.
Innentől már befektetéssel (marketinggel) lehetne bővíteni a bevételeteket.
2 Úsz 1 Me
Konkretumok emlitese nelkul: nem mindegy, hogy mennyi peldany es mennyi ido alatt fogy el. Amugy a jatek nyilvan nem veszteseges hosszabb tavon (akkor mar nem lenne), de sajnos (jelenleg) nem is egy bomba uzlet. Ennek dacara megtesszuk, amit tudunk, hogy eletben maradjon es minel jobb legyen.
Ez tegnap is bebizonyosodott, tök jól éreztük magunkat
Amúgy az Ujjászületés + misztikus erők nekem is átjön, de a Múltidéző + vmin is nagyon rajta lennék, akkor szerettem meg a hkk-t igazán, tán a múltidézőből vettem a legtöbbet.
2 Újjászületés 1 Misztikus erők
juniorból amúgy tök élvezetes draftolni
a HSz tabella mikor lesz véglegesnek tekinthető?
ha érintett leszek, akkor 2 Újjászületés + 1 Misztikus erők a voksom
Maradjon a Tengermêly és az Elözönlés jól draftolható
Kahn Evarth
De, a trollokat etetni kell úgy viccesebb
Aranyszabály!!!NE ETESD A TROLLT!!!!
ÚSZ + ME
Ez a Gabesz am ki a halál? néha idejár vészmadárkodni, meg sápítozni h milyen gyors a környezet de játsik még egyáltalán vagy csak távolról megmondóember?
Örülök, hogy hajlotok a módosításra!!!Nagyon köszi!
Javaslat 2ÚSZ+1ME
Én inkább a 2 Tengermély - Újjászületést támogatom, olyan még nem volt . De a többi is ok, amit előttem írtak (bár ÚSZ-ME mintha már lett volna egyszer, így azt 2-1 arányban talán nem kellene)
2 ME+ÚSZ
2 Újjászületés 1 Misztikus erők
Én a 2. pontot idézném:
"A régebbi kiegek lassabb környezetet biztosítanak, valamivel több lehetőség van a taktikázásra."
Most akkor mégiscsak gyorsul a játék? Vajon kimondhatjuk-e, hogy rossz irányba haladnak a dolgok, ha a régebbi kiegek jobb játékélményt és több taktikázási lehetőséget nyújtanak?!
(A hivatalos álláspont eddig pont az ellenkezője volt ennek. Akik meg a fentebbit gondolták, már évekkel ezelőtt abbahagyták a játékot.)
Akkor most mi is a helyzet?!
Én egy valamit nem értek.
Bocsi, hogy belepofázok:
Amikor az UR-ekkel volt a balhé, az volt a Beholder hozzáállása, hogy örüljünk, hogy van még játék, hiszen nem nagyon termel hasznot.
Amikor felmerült, hogy esetleg ZSZ és IV legyen a drafton, akkor meg az a kifogás, hogy addigra el fog fogyni. (Ebből gondolom, hogy jól fogynak az utóbbi kiegek)
Következtetés: Van egy játék, amiből, ha felvásárolják az összes csomagot, akkor is veszteséges?
2 ME 1 ÚSZ
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van már arra valami prekoncepció, hogy 2-3 éven belül mégis miből lehet a draft? Mert az Örökkévalóság ugye elfogyott, Miklós maga írta, hogy a ZSz kifogyóban, és az IV is kifogyhat az év végére. Akkor ezekből a deckekből sosem lesz Nemzeti draft újranyomás nélkül? Addig lesz az említett 4 kiegből draft, míg azok is ki nem fogynak?
Azért utóbbi meredek lenne. Őszintén kíváncsi lennék a megjelent kiegek példányszámára, hogy ennyi maradt ezekből. Láthatóan Elözönlés után volt egy vágás ezen a vonalon.
2 ÚSZ + ME +1 szavazat
ÚSZ+ME részemről is kap 1 szavazatot. Nagyon unalmas már a tengermély....
Ujjászületés+Misztikus erők kombináció mindegy milyen arányban.
ugyanerre szavazok
2 ÚSZ + 1 ME, erre szavazok. Köszönjük a lehetőséget!
Egyébként ha csak és kizárólag pénz kérdése az újabb kiegekből történő draftolás a nemzetin akkor tennék egy felajánlást.
A hsz félévben valószínűleg 2. vagy 3. leszek és az ott kapott nyereményemet (10 vagy 20 csomag Iv kieg) felajánlom annak érdekében, hogy a a nemzeti 3. napján új kiegekből legyen a draft.
Az Újjászületés az akkori korszak legjobban sikerült kiegészítője volt, sok olyan lappal, ami még a mai napig képvisel némi értéket. A Misztikus erők pedig szintén jól sikerült kiegészítő. Ha már választani lehet, akkor én e kettőre szavazok, 2 Újjászületés 1 Misztikus erők arányban.
ME és ÚSZ mindegy milyen arányban.
Ez olyannyira igy van, hogy nekem is csak 1 Molluszkom van. Ha valamit ki akarunk tiltani, megtesszuk.
Sziasztok,
az alabbi kiegek johetnek szamitasba:
Tengermény, Elözönlés, Misztikus erők, Újjászületés
Megkerdeztuk a teszteloket, es kb. azt mondtak, hogy mindegy, csak ne legyen tul messze a 2 kieg egymastol.
Akinek az a gondja, hogy ugyanez volt tavaly (amugy 2 Elozonles + 1 Tengermely volt a beszamolo szerint), az kerem, irja le, EZEKBOL a kiegekbol mit szeretne. (persze csak aki erintett).
Talan meg valtoztathatunk.