Egyes galetkik bőre annyira kemény és ellenálló, hogy sem a szövőpókok mérge, sem az óriáscsótányok savköpete nem képes beszivárogni a galetki belső pólusaiba.
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a hírről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
Valaki leírná a bennfentesek közül, hogy mi az amit nyertek a TF-esek és mikor, milyen feltételek között lehet majd számítani rá a játékon belül?
Köszi
Kipróbálhatod
a. inváziós ellenfeleidet, különböző trófea mennyiséggel erősítve.
b. egyéb ellenfeleidet különböző erősséggel, hogy a fordulódban jól tudd be állítani A düh vérvörös ködét (DVK).
Először is az UL-en rakj egy nagy, JÓL LÁTHATÓ X-et az UL fejlécében a SPEC KÓD négyzetébe. Ez azt fogja jelenteni, hogy azon az UL-en minden sorban az első szám (vagyis a „parancsok” oszlopban levő) a trófeaszámot jelöli, amivel erősítve lesznek a sor maradék 3 paraméterébe írt szörnyek. Egy trófea 5%-os erősítést jelent.
Minden befizetett 2000 Ft után jár egy extraforduló (fordulószámtól függetlenül), minden befizetett 4000 Ft után jár egy sáfránykő (+100 TVP) és minden befizetett 10.000 Ft után jár egy plusz bónusz vásárlási lehetőség. (Vagyis pl. 16000 Ft befizetése esetén 8 extraforduló , 4 sáfránykő és 1 bónusz vásárlási lehetőség. )
Egy karakternek továbbra is maximum 250 extraforduló vásárolható így. Az ajándék elosztásánál minden egyes extraforduló helyett lehet választani 2 kreiton esszenciát (20 FNO).
Egy karakter maximum 5 db bónusz lehetőséget oszthat szét. A számlainformációk a hétfői /06.23./ reggeli UL kiküldés után frissülnek majd, ahol a karakterek között tetszőlegesen eloszthatók a jutalmak 2014.07.31-ig.