"Az elemi rin a hiedelem szerint egy másik létsíkról származik, és ha itt találkozol vele, akkor épp valamilyen síkok közötti átjárót keres, felderítő munkát végez, vagy el akar ragadni egy galetkit." - részlet az Encyclopedia Fantasiából
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Fórum - Milyen HKK versenyre jönnétek el a legszívesebben a nyári Beholder Találkozón (június 13.)? (Hatalom Kártyái: Szavazások)
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a szavazásról, melyrôl fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bôvebb felvilágosításért. A szavazás állását is ezen az oldalon követheted nyomon.
Nagy kár! Szerintem pörgösön az is jobban pörgött volna nyáron is főleg ezzel az új pontrendszeres nyeréssel amely megvalósulása nagyon pozitív. Viszont azzal évfordulót ünnepelni hogy kevesebb lehetőség van több mint kellemetlen.
Nem szunik meg, csak most nyáron nem lesz, télen igen. Nyáron (pl. tavaly) alig-alig akart játékos bontotton indulni, volt hogy nem is indult el már verseny, pedig idő lett volna. Így nincs szétszabdalódás, és a jóval több nyereménnyel együtt reményeink szerint valódi pörgést tudunk biztosítani a versenyzőknek.
Télen aztán mehet az új kiegből a bontott 1000-rel
A 4 fős ill. a pörgős versenyeknél is kicsit más lenne a beváltás, de a lényeg ugyanaz maradna, tehát kb. ugyanannyi meccset kell nyerned a váltáshoz. Bontotton kicsit kevesebbet, ahogy ez már korábban is volt.