Vissza a Főoldalra
 
Egyelőre üres.

Hírek, változások
Mi is az a HKK?
Hogyan kezdjek játszani?
Megjelent kiegészítők
Teljes szabálykönyv
HKK Kódex
Sorsoló program
Őslich szabályok
HKK-t forgalmazó boltok
HKK klubok
Lapkereső
Új Nemzedék lapok
Tiltott és módosított lapok
Versenykiírások
Lezajlott versenyek
Mai versenyek
Profi pontok és versenyzők
Hatalom Szövetsége
Hatalom Szövetsége tabella
Nemzeti bajnokság
Kiemelt vidéki versenyek
Versenyszabályok
Versenyszervezőknek
Chat, üzenõfal
Fórumok
Szavazások
HKK találkozó
Legendás cél
Toplisták
Pakliszerkesztő
Pakliszerkesztő (mobilos verzió)
Megosztások
Memóriajáték
Memóriajáték - Alfa
Kerátor Műhelye
HKK 20 Puzzle
HKK Puzzle
Beholder Labirintus
Mini-szójáték
HKK Blog
HKK Toborzás
HKK Védnöki Program
AK Archívum
Paklileírások
Írások, novellák
TF és ŐV könyvek
Letöltés
HKK Videók
Gyakori kérdések
Kérdezz-felelek
Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kártyái – Hóditások december 10.
Zén Legendái: Hordázás szeptember 15.
A pillanat képe
Kyra
(Túlélők Földje kalandozó)
Küldd el képeslapként!
Kyra egyika a valaha létezett legszebb árnymanó csajoknak. Legutóbb a csatornától nyugatra, Huertol városa mellett látták táborozni. Rohamra hát, hátha pont te leszel azon szerencsés, ki Kyra ölelő karjaiban hajthatja álomra fejét. Persze reggel nem árt ellenőrizni, nem hiányzik-e valami a hátizsákodból...
Nézz szét a galériában!
Hódítások lapbemutató 4. hét
Látogatás a Cartamundinál
Hódítások előrendelés: 2022.11.25-től
Nemzeti 2. nap döntő - videó
10. kiadás a lapkeresőben

A lista folytatása...
Országjáró feladat 2020
Országjáró feladat 2019
Termékismertető - Hatalom Kártyái - Résföld
Termékismertető - Hatalom Kártyái - Kristályláz

A lista folytatása...
Lapötletek (64672)
Hódítások lapbemutató 1. hét (92)
Látogatás a Cartamundinál (7)
HKK kérdés? (46444)
Hódítások előrendelés: 2022.11.25-től (2)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (7682)

További témák...
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Országjáró feladat 2020

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Acsai Barnabás-Debrecen-2020-01-26
Ali Imre-Győr-2020-01-19
Almási Benedek-Kecskemét-2020-05-30
Almássy Benedek-Pécs-2020-01-25, Vác-2020-02-23
András Bence(Átvette * 2)Kecskemét-2020-02-09, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08
Anka Márton-Vác-2020-09-20
Antal Martin-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-07-25
Aranyi Ákos(Átvette)Nyíregyháza-2020-02-02, Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2021-07-24, Szentes-2021-07-25, Farmos-2021-08-08
Balog Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19
Balog Norbert-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Balogh István 2.-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-07-25
Balogh Zalán-Vác-2020-06-28
Balázs Ádám-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Püspökladány-2020-07-04, Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-07-11, Vác-2021-07-31
Barti Máté-Kaposvár-2021-09-19
Bartók Tibor-Vác-2021-09-25
Batári Csongor Dániel-Vác-2020-08-29
Bege Gábor-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26
Bege Miklós-Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2021-08-28
Bencze Sólyom-Miskolc-2020-03-08
Benke Botond-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benke Róbert-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benkő Gábor-Miskolc-2020-02-01
Berczi Balázs-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-09-26, Szentes-2021-09-26
Berei Krisztián-Debrecen-2021-05-29, Nyíregyháza-2021-07-03
Berkecz Gabor-Szentes-2021-06-13
Berkes Gábor-Szentes-2021-09-26
Bogdán Balázs-Kaposvár-2021-09-19
Bohoczki Ferenc-Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24
Bonczás Zsombor-Püspökladány-2020-02-01
Borsai Zoltán-Szombathely-2020-06-14
Brandt Gergely-Pécs-2020-06-28, Vác-2020-08-29
Bublik Bence-Pécs-2020-01-25, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29
Budai-Tóth Bence-Székesfehérvár-2021-08-29
Buzás Norbert-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Bánki Márton-Vác-2020-09-20
Báthory Zoltán-Debrecen-2020-09-27
Béres Bendegúz-Kaposvár-2020-02-29
Béres Gergely-Kaposvár-2020-02-01, Pécs-2020-07-25
Bögös Dániel(Átvette)Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-06-26
Böszörményi Gergő-Püspökladány-2020-02-01
Csető Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20
Csák Botond-Szombathely-2021-08-01
Csík János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-08-01, Debrecen-2020-08-15
Czibulya Csongor-Szentes-2021-07-25
Czövek Balázs-Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Dani Benjámin-Nyíregyháza-2021-07-03
Dankó András-Nyíregyháza-2021-06-27
Dolák Viktor-Kecskemét-2020-01-12
Drnecz Tamás-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2021-06-26
Dudás Kornél-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Dégi János-Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-08-21, Győr-2020-09-05
Dégi Nimród-Székesfehérvár-2020-06-20
Dönczi Eszter(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Dönczi Krisztián(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Egyed Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Egyedi András-Püspökladány-2020-06-06
Endrődi Kálmán-Vác-2020-07-19
Enyedi András-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-07-03
Erdei Kristóf-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-09-26
Farkas Gábor-Győr-2020-01-19
Farkas István-Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Szentes-2021-06-13
Farkas István 2.-Pécs-2020-07-26
Farkas Tamás(Átvette)Vác-2020-02-23, Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Balassagyarmat-2020-11-07, Farmos-2021-06-26
Farkas Tamás 2.-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03
Fekete Cintia Virág-Püspökladány-2020-09-05
Fekete Kornél-Püspökladány-2020-01-25
Fekete Roland-Püspökladány-2020-01-25
Filep Ferenc-Debrecen-2020-01-26, Püspökladány-2020-02-01, Miskolc-2020-02-16, Nyíregyháza-2020-09-26
Földi Viktor-Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Fülöp Máté-Vác-2021-08-28
Galamb Dániel-Vác-2021-07-31
Gergely Ferenc-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Grecz László-Vác-2020-08-29
Gulyás Róbert(Átvette)Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Guti botond-Szentes-2021-06-13
Gyémánt Tamás-Szeged-2021-09-17
Gyémánt Tibor-Szeged-2021-09-17
Győrfi Lea(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Gáspár Klaudia-Püspökladány-2020-07-04
Hacsai Erika-Miskolc-2020-02-01
Haffner Alex-Győr-2020-02-23
Hajdu Roland(Átvette)Szombathely-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-06-28, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2021-08-15
Halász Jonathán-Kaposvár-2021-09-19
Hartner Gergely-Kecskemét-2020-01-12, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Székesfehérvár-2020-06-20
Haviarik József-Szeged-2020-07-05, Szentes-2021-06-13
Hegedűs Béla-Kecskemét-2021-09-19
Hegedűs Márk-Kecskemét-2020-05-30, Vác-2020-06-28, Eger-2020-10-17, Balassagyarmat-2020-11-07
Hegyi Norbert-Szeged-2021-07-22
Hibbey Levente-Szeged-2021-05-30, Vác-2021-07-31
Holló Viktor-Nyíregyháza-2020-02-02
Holman Gábor-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28
Horváth Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2021-07-31
Horváth Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Hundzsa Ferenc-Kecskemét-2020-06-21, Győr-2020-09-05, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Pécs-2021-09-03
Ifj. Haviarik József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-06-13
Imre Dániel-Vác-2020-02-23, Balassagyarmat-2020-02-29
Imre Gyula-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Iványi András-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30
Iványi Gábor-Püspökladány-2020-02-01, Kecskemét-2020-05-30
Jakab Lajos-Farmos-2021-08-08
Jancsár János-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Pécs-2021-09-04
Jancsár Zoltán-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Janecska Balázs-Szeged-2020-08-09
Jedenák Bence-Nyíregyháza-2021-06-27
Jescheta Péter-Vác-2020-10-10
Juhász Ferenc-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-06-21
Kahn Evarth-Kecskemét-2020-09-26
Kalotay Bálint(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Miskolc-2020-02-16, Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26
Kalugyer Roland(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Farmos-2021-06-26
Kapu Erik-Vác-2021-07-31
Kecskés József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-06-13
Kelemen Luca-Debrecen-2020-09-27
Kerekes Kálmán-Győr-2020-01-19
Kincses Fruzsina-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Király Zsolt-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Kiss Csaba-Püspökladány-2020-01-25, Miskolc-2020-02-01
Kiss Ferenc-Vác-2020-02-23
Kiss Ferenc 2.-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-07-19
Kiss Zsolt-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Nyíregyháza-2021-08-28, Pécs-2021-09-03
Klimkó Mátyás-Győr-2020-09-05
Klujber Balázs-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19
Kobela István-Szeged-2020-06-14
Kocsis István-Eger-2020-10-17
Kocza Tibor-Szeged-2021-05-30, Székesfehérvár-2021-08-29, Vác-2021-09-25
Kovács Barnabás-Nyíregyháza-2020-02-02, Eger-2020-10-17
Kovács István Zoltán-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-07-12, Nyíregyháza-2020-09-26
Kovács Krisztofer-Balassagyarmat-2020-02-29
Koós Balázs-Debrecen-2021-09-19
Kurunczi Dávid(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Győr-2020-09-05, Nyíregyháza-2021-07-03
Kácsor Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Kálmán Győző-Szeged-2021-06-10
Kálmán János-Szeged-2021-05-30
Kálmán Jánosné-Szeged-2021-05-30
Káré István(Átvette)Székesfehérvár-2020-06-20, Kecskemét-2020-10-31, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31, Szentes-2021-09-26
Kátai Adrienn-Püspökladány-2020-09-05
Kósa András-Győr-2020-02-23
Kövér Attila-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-08-28
Kő Dávid-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Laki István-Debrecen-2020-08-16, Püspökladány-2020-09-05
Lestye László-Szentes-2021-07-25
Liu TingHao-Debrecen-2020-08-15
Lukács András-Püspökladány-2020-06-06, Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2020-09-26
Lőrinczi Márk-Vác-2020-08-29
Magosin Márk-Vác-2020-02-23
Magyar Attila-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-07-05
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-09-26
Makó Gergely(Átvette)Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Farmos-2021-06-26
Malárcsik Gábor-Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2020-09-13
Mező András-Pécs-2020-01-25
Mező István-Nyíregyháza-2020-02-02
Mikulás Ádám-Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Szeged-2021-05-30
Minyó András-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15
Molnár Csaba-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Moschnitzka Ádám-Pécs-2020-06-28
Mucsi Gábor-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Mukus János Dávid-Farmos-2021-06-26
Mészáros Andor-Kecskemét-2021-07-18
Mészáros Gábor(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Mészáros Máté 2.-Vác-2021-08-28
Mézes Zsolt-Kecskemét-2020-01-12
Nagy András 2.-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Antal-Püspökladány-2020-02-01
Nagy Dániel-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Dániel 4.(Átvette)Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-15, Kecskemét-2020-09-26, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-07-25, Pécs-2021-09-03
Nagy Kálmán-Vác-2020-06-28
Nagy Tamás-Püspökladány-2020-02-01
Niklai Bálint-Szombathely-2020-02-09
Novák Balázs János-Vác-2020-08-29
Négyesi Dénes-Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04
Németh Bence-Szombathely-2020-02-09, Győr-2020-09-05
Németh Kristóf-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-08-23, Kaposvár-2020-08-30, Eger-2020-10-17
Németh Levente-Vác-2020-08-29
Ohr Bertold-Szombathely-2020-02-09
Orbányos Alexandra-Kaposvár-2020-02-01
Ország Gergő-Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Pajor Soma-Székesfehérvár-2020-06-20
Panák Csaba-Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27, Eger-2020-10-17, Szombathely-2021-08-01
Pataki István-Szeged-2021-05-30
Pauler Levente-Nyíregyháza-2020-02-02
Peczár Edina-Miskolc-2020-02-16
Peczár Norbert(Átvette)Miskolc-2020-02-16, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Peszlen Zoltán-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Pogácsás Norbert-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17
Poroszkai László-Miskolc-2020-03-08, Debrecen-2020-08-15
Puha András-Nyíregyháza-2020-09-26
Puha Máté-Nyíregyháza-2020-09-26
Putoczki Márk-Győr-2020-01-19
Rapi Ferenc-Püspökladány-2020-02-01, Debrecen-2020-07-12
Rapi Ferenc Kadocsa-Püspökladány-2020-08-01
Restye László-Székesfehérvár-2020-08-20, Debrecen-2021-05-29, Szeged-2021-05-30, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Rokolya Norbert-Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-08-29
Rozbora Ádám-Kecskemét-2021-07-18
Rácz Bernadett-Nyíregyháza-2021-06-27
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31
Rémiás Dávid-Debrecen-2020-01-26
Révész Róbert-Győr-2021-08-15
Sallai Gábor(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03, Szentes-2021-09-26
Schreindorfer Károly-Pécs-2020-06-28, Kaposvár-2020-08-30
Schróth Dániel-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27
Schveigel Krisztián-Kaposvár-2020-08-30
Simon István-Szombathely-2020-08-23
Simon Mihály-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2021-05-29
Simon Richárd(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-07-05, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Simon Ábel András-Szombathely-2020-08-23
Sipos Attila-Debrecen-2020-01-26
Sipos Béla-Debrecen-2020-01-26
Sipos József-Debrecen-2020-01-26
Somogyi Gábor-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2021-09-11
Somogyi Norbert-Miskolc-2020-02-01
Sors Tamás-Vác-2021-07-31
Staberecz Vilmos-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Püspökladány-2020-01-25, Pécs-2020-01-25, Miskolc-2020-02-16, Vác-2020-09-20, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31, Balassagyarmat-2020-11-07
Stverteczky Dávid-Vác-2021-06-26
Szabó András-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-29, Kecskemét-2020-03-08, Debrecen-2020-07-12
Szabó Balázs-Szeged-2021-08-12
Szabó Benjámin-Kecskemét-2020-01-12
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2021-07-24
Szabó Milán-Vác-2021-06-26
Szabó Márk-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Vác-2020-08-29
Szabó Máté-Szeged-2021-07-24
Szabó Máté 3.-Szeged-2021-06-26
Szabó Péter 2.-Eger-2020-10-17
Szabó Richárd-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Szabó Zsolt-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-08-29
Szajcz Zoltán-Debrecen-2021-05-29, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-06-27, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31
Szalánszki Dávid-Balassagyarmat-2020-08-21
Szarvas Attila(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Vác-2021-07-31, Szentes-2021-09-26
Szatmári Bálint-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-08-20
Szekeres Ábel-Pécs-2021-07-04, Kaposvár-2021-08-08
Szente Szilárd-Szeged-2020-09-11
Szilner Barnabás-Vác-2020-07-19
Szilágyi Csaba-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szentes-2021-09-26
Szirbusz Mihály-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Szlifka Balázs-Miskolc-2021-09-25
Szondi Szabolcs-Székesfehérvár-2020-06-20
Szádvári László-Szeged-2020-10-16
Szécsi Ármin-Farmos-2021-08-08
Székely Szilárd-Pécs-2021-05-09, Kaposvár-2021-06-13
Tamás Balázs-Győr-2020-01-19
Tihor Miklós-Vác-2021-07-31
Tyukodi János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-06-06, Balassagyarmat-2020-08-21
Tálos Gábor Imre(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Szombathely-2020-08-23, Eger-2020-10-17
Tóth Balázs-Győr-2020-02-23
Tóth Dávid-Szombathely-2020-02-09
Tóth Gábor-Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Kecskemét-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31
Tóth István-Vác-2021-06-26
Tóth János-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Tóth Árpád-Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-09-12
Tóthné Hella Zsaklin-Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-09-19
Vakarcs Fanni-Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Vakarcs József-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga Dániel-Szombathely-2020-02-09
Varga István(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga István 2.(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Varga János-Szeged-2020-10-02
Varga Krisztián 2.(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31, Farmos-2021-08-08, Szentes-2021-09-26
Varga Norbert-Vác-2021-07-31
Vasvári István-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Vecseri Mark-Szentes-2021-06-13, Szeged-2021-08-07, Kecskemét-2021-08-15
Velvárt László-Püspökladány-2020-08-01, Szeged-2021-05-30
Veszelovszky Attila-Szeged-2020-10-29
Viola Zoltán-Vác-2020-08-29
Viszlói Tamás-Eger-2020-10-17
Viszlói Áron-Eger-2020-10-17
Vogel Patrik(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Debrecen-2020-10-31, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Vári Gergő-Székesfehérvár-2020-08-20
Várnai Péter(Átvette * 2)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08, Pécs-2021-09-03
Véber Richárd-Pécs-2020-06-28
Véber Roland-Pécs-2020-07-24
Weiner Zoltán-Kecskemét-2020-01-12
Wolf Richárd-Vác-2021-06-26
Zdenyák Dávid-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Zieger Bálint-Kecskemét-2020-01-12
Zimán László-Szeged-2020-08-09, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-08-15
kazi péter-Kaposvár-2021-08-08
Ádám Levente(Átvette)Debrecen-2020-08-15, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Kecskemét-2020-09-26, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Ágoston Bálint-Vác-2021-08-15
Évinger Ferenc-Vác-2020-02-23
Ócsai László(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-08-29
Ürmös Dániel-Szeged-2020-09-11, Vác-2021-07-31, Debrecen-2021-08-14
Üst Gergő-Kaposvár-2020-02-01
Üst Norbert-Kaposvár-2020-02-01

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32
Utolsó frissítés: 2022. november 29. 02:30:38
Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2022
1680 Budapest, Pf. 4 | E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.