"Nos, itt vagyunk, a barlangcsarnokban, amit a remete előre leírt. De vajon, hol vannak a tulajdonság- és szakértelempróbák, na meg a szörny, akinél a kincset találhatjuk? Kezdjünk hozzá gyorsan a kutatáshoz, hogy mielőbb elhagyhassuk ezt a baljós helyet! Itt a torzszülöttek bármikor bekeríthetnek!" - töprengő gondolat egy többszemélyes kaland közepén
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a hírről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
Röviden irnék arról, hogy most min dolgozom. Jeleztétek nekem, hogy a zsák és a HU parancs ellenére is állandó helyhiánnyal küszködtök, mert sok, 1000 alatti tárgyat nem mertek eldobni. megyek végig a tárgyakon, végignézem, hogy milyen küldetés hivatkozik rájuk, illetve mikor válnak teljesen elavulttá, és ettől függően beállítok nekik egy szintet. Ha ennél magasabb szinten vagy már, azaz a tárgy effektive szemét, akkor a karakterlapodon szürkével fog megjelenni. Ezután lesz parancs rá, amivel az igy megjelölt tárgyakat eldobhatod, eladhatod, vagy fel se veszed.
Sajnos az egész nagyon pepecs munka, lassan haladok vele. Mindenesetre, loggolni fogom, hogy mikor milyen tárgyról mondtál le, és ha valamiért mégis szükséged lesz a tágyra, visszakaphatod.
A zsákban levő, és KFelt tárgyakat természetesen nem veszítheted így el.
Jelenleg már a 300-as sorszámnál járok, remélhetőleg ezen a héten a végére érek, és elkészül a dolog.
Kedves Mikós, nagyszerű az új peccs.
Esetleg, ha már feltünt neked az olimpián a háló varázslat tápossága, nem vetted észre közben véletlenül, hogy az ősi immun varázslat mennyire elszállt már? Hogy egy 50-es kisebb iskolás varázslattal simán szinte ellehetetleníti bárki az elemi varázslókat, és a lehelők jó részét? Manapság a háló volt kb. az egyetlen lehetősége az elemi varázslóknak az elszállt immunok miatt. És bejött, mert a háló tényleg erős volt úgy.
De azért az ősi immunt is vizsgáld már meg légyszíves!
Kicsit sarkos leszek, de olyan ez az ősi immun, mintha lenne kisebb szellemi vari, ami a hatalomvarázst másolna le úgy, hogy a fő tulajdonságokat szorozná fel 20 variszintenként 2-vel!
Miért jó egy olyan varázslat kisebb iskolából, ami sokkal táposabb a nagyobb elemi védő varinál?
Emiatt nem tudsz tervezni lehelős lényeket, csak mágiatöréssel!
Eszedbe ne jusson leállni! Miklós, megfontolandó lenne esetleg a kaszinó "többszintessé" tétele. Ahogyan tanult kollégám is írta, lehetnének különböző "szobák", ahová csak bizonyos mennyiségű játék (vagy más feltétel teljesítése) után engednének be. A legnagyobb, legértékesebb nyereményekért dukáttal (akár fekete dukáttal) lehetne játszani.
Amúgy a kaszinó ötlet teszik, nem zabálja ( nagyon ) az amúgy is szűkös TVP-t, és valami -viszonylag értelmes- módon el lehet költeni a barlangon kifolyó pénzhegyeket. Nem kell pl. üvegcsére, vagy aranydukátra váltani.
Apropo aranydukát! Valami fejlesztést nem lehetne kitalálni az aranydukát elköltésére is? Hogy ne csak a félévente megrendezett aukción legyen értelme használni.
Akár a kaszinóval is össze lehetne kötni, ekkor VIP helyen játszok 10 TVP-ért, és 1 dukátért, olyan lenne nyeremény szempontjából mintha 10-15* sima kasz parancsot adtam volna ki.
Esetleg a kaszinó mint épület bekerülhetne a játékba, spec küldikkel.
Több "limit" is van. A parancs azért TVPbe és pénzbe kerül, egyik sem áll korlátlan mértékben rendelkezésre. A "rabszolga" karakter a TFes értelemben az ŐVn nem létezik szerintem, max. "segitő" karakterről beszélhetünk. Ha valaki kaszinózik, nagyrészt olyan dolgokhoz jut, amivel magát tudja tápolni, nem másokat.
A következő fejlesztés a játékban egyfajta kaszinó lesz, ahol a játékosok az aranyukért játszhatnak. Minden egyes kör 1 TVP-be és 100 aranyba kerül, amikor lesz esélye, hogy nyer valamit (tárgyakat, gyógyfüveket, pénzt, dukátot, stb). Ritka esetekben tókeneket lehet nyerni, amelyeket különleges tárgyjutalomra válthatsz be.
A fejlesztés céljai:
- Egyszerű, szórakoztató új cselekvési lehetőség a fordulókban.
- Egy plusz tápolási lehetőség azoknak, akik nem a harcra orientálódnak (pl. régészek, bárdok).
- Lehetőség a játékban később indulóknak a felzárkózásra varázstárgyak terén (a tókenekért tárgyformázókat is lehet kapni, amely tetszőleges slotra formáz véletlen varázstárgyat)
Sok játékkal, és kis eséllyel különleges kincsek is szerezhetők lesznek, köztük lesz egy inimíciát adó tárgy is. Ezeket az extra kincseket a kaszinó legmélyén, mágikusan lezárt pecsétek mögött őrzik, hogy átadhassák a gyémánt tókenek nyerteseinek.
Köszönjük a peccset!
Mikós azt áruld már el légyszives, hogy pontosan milyen HP feltétellel tudom beállítani, hogy a teljesen immunis lenyek ellen ne használjak elemi támadásokat!
Lehet nem epp a megfelelo helyre irom, de tetszik ez a fejlesztes hogy a karaktereimnel megnezhetem mi minden tortent velem az elmult fordulom ota... csak kar hogy mindig azt irja ki hogy nincs ilyen karakterem. Pedig van. Van Lady Lucitania nevu karakterem, raadasul az aljas kislanynak meg 9745 is a karszama!