Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
A topic létrehozójának üzenem hogy mondja azt mindenki írjon itt mer örülnék neki és többé egy hsz se fog érkezni. Különben biztos nem szar pakli scak azok a paklik szaroka amik nekem vannak.
Miért van az hogy egyes FASZ****kalapok mindenkinek beszólnak aki topikot nyit?
Nos, a Talbot pakli mint olyan régen sem létezett, csupán azért hívtak így egyes koncepciókat, mert benne volt a Torz Talbot és akkoriban az eléggé kemény volt.
Ennyi.
A pakli manaforrással játszott, de mindegy...
Egyébként szerintem érdemes tanulmányozni az ilyen régi paklikat, sokat lehet tanulni belőlük. Nem igazán a deck a lényeg, hanem az a gondolatmenet, ahogy össze lett rakva. Ez sajnos a mostani paklileírásokból hiányzik. Szerintem.
az ak valóban említést tesz róla csak ez a pakli közel éve volt versenyképes szal no comment. egyébként sztem régen is szar volt mert nem volt manatermelése
lehetne annyi eszed hogy tudd,ez egy 5éves AK,amikor még lényegesebben gyengébb lapok voltak...namost megnézed talbotot és a kínját és észreveszed hogy ezek ma nagyon gyenge lapok,nincs értelme építeni rájuk.
innentől kezdve a a topic létrejötte indokolatlanná vált,hagyjuk a picsába,és a hozzászólást másold át a "HKK paklik" fórumba,és ne írjon ide senki.köszönöm.