Toborzásgátló Vlagyimir a Túlélők Földjének leghíresebb kalandozója, ki elsőként járta be az Esthar Császárság elhagyatott vidékeit, más létsíkokat, és neve legenda mára már. Ki tudja, most éppen milyen eddig más kalandozó által nem látott tájakon jár?!
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a hírről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
Kicsit úgy éreztem, hogy úgy adod elő, mintha neked kellett "feláldozni" magad, és 400 fordulót lépni, hogy összejöjjön az event, miközben eléggé rád volt szabva az egész ( miután a dragnitokat is berakták a kincsek közé )
Köszönjük az eseményt!
Érdekességképpen: 406 fordulót kellett lépnem hogy összejöhessen ez az eredmény. Az utolsó 2.-3 hétben rendszeresen bevállaltam 3. kúpokat, amivel rontottam a statisztikát ugyan, de sikerült elérni a maximális keretet.
Szép volt, jó volt, de jó hogy vége!