"Ragyás fejük tetején vékony, hegyes fülek és rövid, hajlott agyarak meredeznek, bőrük ráncos és egyszínű sötét, alatta vaskos izomkötegek húzódnak. Nem igazán szeretik a fegyvereket, inkább karjaik erejében bíznak. Állandóan vándorolnak, sokszor céltalanul, de legtöbbször a letűnt bo'adhun birodalom erdőiben akadhatsz össze velük." - Encyclopedia Fantasia
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a hírről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
Lehetne akár rendszeresíteni is a Kondort.
Igazából nem is tudom mi szól a wekerle mellett.
A Kondor Könnyebben megközelíthető (a busz előtte tesz le), jobban lehet parkolni, kulturáltabb az egész hely, jobb a büfé, mellett van közvetlenül pékség is, bolt is. Jaa, és vannak ablakok a versenytermeket. Bár ez nem számít annyit...
Azt nem tudom, hogy a wekerléért mennyi pénzt van pofájuk elkérni a tulajoknak, de a Kondorba tudom, hogy elég jó áron megy a sztori, mert akartam oda versenyt szervezni korábban, és a párom barátnőjének az anyja ott a góré.
Szerencsere a TF talalkozos mini-versenyekre (ugyanez a helyszin) sokan tudtak jonni - en azt remelem, ezt most is igy lesz.
Mindenesetre szerintem jobb a kb. +5 perc, mint fagyoskodni egesz nap. Sajnos ez az utobbi helyzet most valt veglegesse (marmint erre a versenyre vonatkozolag), igy ez egy hirtelen dontes kellett legyen. Koszonjuk a megertest!
1996 - 2003 között is a Kondor Béla földszinti nagy termében voltak a HKK-versenyek.
Tökéletes helyszín volt, szinte senki sem panaszkodott miatta, pedig anno sokkal több (!) vidékről feljáró játékos is volt a budapesti versenyeken. Én minden esetre vissza-sírom azokat az időket!
Hatarozottan a KONDORBAN lesz (ahol a TF talik, ha valakinek nem ismeros) - mar javitva a kiirasban is.
A Wekerlen nincs futes, es varhatoan tul hideg lenne, hogy komfortos versenyt lehessen tartani.
... És plz írjátok át a 19-i Exes verseny dátumát január 9-ére, már egy hete rossz dátummal van fent a már lezajlott verseny, aminek már elküldtem a végeredményét is.